LAUREACI MISIOWYCH KONKURSÓW

Opublikowano: 2023-11-30 15:23, Numer artykułu: 75762 , Autor: J.Smolibowska

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy 24 listopada. Uczniowie klas I-III mogli przynieść swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Dzieci poznały historię narodzin pluszowego misia, uczestniczyły w grach i zabawach, wzięły udział w sesji zdjęciowej oraz twórczo i kreatywnie zaangażowały się w klasowe konkursy.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ,,czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny MIŚ”.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

LAUREACI MISIOWYCH KONKURSÓW

PORTRET