Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych Sztafetowe biegi przełajowe

Opublikowano: 2021-10-06 22:17, Numer artykułu: 44276 , Autor: J.Smolibowska

W Myślęcinku – Różopole ( środa 6.10 ) odbyły się biegi sztafet o Mistrzostwo Bydgoszczy. Nasza szkoła wystawiła 4 sztafety w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z sześciu zawodników sztafety miał do pokonania ok 1000 m. Wystartowało w zawodach 18-21 drużyn szkolnych.

Wyniki naszych sztafet:

Sztafeta dziewcząt rocznik 2009 i młodsi – 6 miejsce

Sztafeta dziewcząt rocznik 2008/20007 – 11 miejsce

Sztafeta chłopców rocznik 2009 i młodsi- 7 miejsce

Sztafeta chłopców rocznik 2008/2007 – 9 miejsce

Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie na tak trudnych i wyczerpujących zawodach przełajowych, oraz systematyczna praca na treningach przyniesie na wiosennych biegach upragnione dla każdego sportowca miejsce medalowe.

W zawodach wzięli udział:

KUSA WIKTORIA, MATEJEK MARIA, KUSA OLIWIA, UNISZKIEWICZ NATALIA, MOŻEJKO ZOFIA, MAJA ZBIELSKA, IDCZAK ANNA, PŁOSZAJ MARIA, MARKOWSKA IDA, NARLOCH JULIA , WISNIEWSKA BARBARA,  CIEPŁOWSKI WIKTORP, PAWLAK MARCIN, GAŁĄZKA MIKOŁAJ, MARKIEWICZ OSKAR, KONECKI MATEUSZ,  KRAJEWSKI DOMINIK, RYBACKI ŁUKASZ, KOWALSKI ALEKSANDER, KOZŁOWSKI JAKUB, MATEUSZ SCHULZ , WOJTEK POZNAŃ , CHRÓSTOWSKI JAN, LESZCZYŃSKI TYMON, BUKOWSKA MARIA, MAJOROWSKI FILIP

Red,w.b