Drzwi otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów

Opublikowano: 2024-02-28 18:23, Numer artykułu: 79268 , Autor: J.Smolibowska

Dnia 27.02.2024 r. odbyły się Drzwi Otwarte dla przyszłych pierwszoklasistów. Wydarzenie to miało na celu zaprezentowanie naszej placówki, zapoznania przybyłych gości z ofertą Szkoły Podstawowej nr 14.  Rodzice i dzieci mieli okazję uczestniczyć w pokazie tanecznym Zespołu Pieśni i Tańca „Płomienie” w sali gimnastycznej, mogli zwiedzić szkołę, poznać jej infrastrukturę, sale lekcyjne oraz dowiedzieć się więcej o życiu szkolnym. Rodzice mogli zapoznać się  z podręcznikami do nauki w pierwszej klasie, a także z przykładowymi stronami z zeszytów obecnych pierwszoklasistów.

Dzieci miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach i zabawach zorganizowanych przez szkołę, co pozwoliło im na interakcję z przyszłymi kolegami i nauczycielami.

To wydarzenie było doskonałą okazją dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodzin, aby poznać naszą szkołę oraz poczuć się komfortowo i pewnie przed rozpoczęciem nauki. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do dołączenia do naszej szkolnej społeczności!"