Realizacja zajęć doradztwa zawodowego KLASY 2D

Klasa 2d aktywnie realizuje zajęcia z doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej!

"Wybuchowe" pokazy

23.02 w naszej szkole odbył się pokaz różnych zjawisk przyrodniczych, przygotowanych przez uczniów klas szóstych - uczestników dodatkowych zajęć z geografii. Widzami byli uczniowie z klas drugich, trzecich i ósmej.

Uczniowie z klas szóstych zaprezentowali proste i ciekawe eksperymenty obrazujące działanie tornada, wulkanu czy gejzerów. Widzowie mogli również obejrzeć wystawę o innych zjawiskach przyrodniczych, takich jak tsunami, zorza polarna czy burza. Mogli również porozmawiać i zadać pytania autorom tych projektów.

Czytaj więcej!

"Zaproś mnie na swoją lekcję"

17.12.2020r klasa 6d w ramach projektu "Zaproś mnie na swoją lekcję" miała przyjemność spotkać się już po raz kolejny z Panią Sabiną Piłat. Tym razem mogliśmy dowiedzieć się skąd wzięła się u niej pasja podróżowania. Jak to się stało, że postanowiła stworzyć kanał na youtube "Nauka w plecaku" oraz profil na faceebooku o tej samej nazwie. Podczas spotkania Pani Sabina przekazała nam wiele ciekawostek ze swoich podróży jedną z nich była informacja w jakim kraju często pada i jak dlaczego nie jest to Wielka Brytania?

Czytaj więcej!

Lekcja na żywo- Jak poznałam Świętego Mikołaja.

Klasa 6d w grudniu miała przyjemność uczestniczyć w "lekcji na żywo- Jak spotkałam Świętego Mikołaja" prowadzonej przez Panią Sabinę Piłat autorkę kanału na youtube i profilu na facebooku "Nauka w plecaku".
Pani Sabina jest nauczycielką, która realizuje swoje pasje poprzez podróże, następnie dokumentuje je i publikuje na swoim kanale. Podczas lekcji dowiedzieliśmy się jak wygląda podróż do krainy Świętego Mikołaja, na czym polega jego praca, co lubi jeść, a nawet jaki jest jego ulubiony deser.

Czytaj więcej!