Dzień Bez Plecaka i Torebki - relacja

Opublikowano: 2022-03-22 22:46, Numer artykułu: 51364 , Autor: J.Smolibowska

Transportery dla kotów, zabawkowe pojazdy, wózki i koszyki sklepowe, a nawet taczki! To tylko niektóre z przedmiotów, do których uczennice i uczniowie Naszej szkoły - zamiast do plecaków i torebek - spakowali zeszyty, książki oraz drugie śniadanie.

Na zaproszenie Samorządu Szkolnego do udziału w nietypowej zabawie odpowiedziała niemal cała społeczność Czternastki, w tym także grono pedagogiczne.

Przerwy między lekcjami stały się okazją do prezentacji "szkolnych bagaży". A te faktycznie były przeróżne. Korytarzami szkoły przechadzała się młodzież z namiotami, futerałami od instrumentów, koszami na bieliznę, szufladami , garnkami , beczkami , walizkami , z mikrofalówką czy sterylizatorem.

Kreatywność młodzieży przerosła najśmielsze oczekiwania! Nie sposób jednak wymienić wszystkich sprzętów, jakie w poniedziałek posłużyły za tradycyjne "bagaże". Wspólna zabawa stała się kolejnym pretekstem do integracji i zacieśniania koleżeńskich (choć nie tylko) więzi!