FINAŁ MIEJSKI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH – 30.05.2022

Opublikowano: 2022-05-30 20:01, Numer artykułu: 54494 , Autor: J.Smolibowska

Finałem miejskim zakończył się cykl czwartków lekkoatletycznych. Nasi lekkoatleci spisali się znakomicie, zdobywając po raz kolejny medalowe miejsca biegach na 60m,300m,600m,1000m, w skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową i w skoku wzwyż.  Najlepsi pojadą na finał Ogólnopolski do Łodzi.

Medaliści

Możejko Zofia, Ziaja Liliana, Stasiak Fabian, Gałązka Mikołaj, Chróstowski Jan, Narloch Julia, Markowska Ida, Rachok Makar, Kozłowski Jakub, Płosiński Franciszek, Pamrowska Nikola, Beliński Wiktor

Zgodnie z regulaminem ogólnopolskich czwartków lekkoatletycznych prawo startu w finale ogólnopolskim mają uczniowie, którzy wzięli udział we wszystkich pięciu „czwartkach” i osiągnęli wynik kwalifikacyjny. Lista uczniów zakwalifikowanych do finału ogólnopolskiego podana zostanie w środę. Czekamy więc niecierpliwie na komunikat końcowy.

Relacja foto medalistów poniżej

Red w.b