Konkurs literacko - plastyczny dla klas 1-3 -KOMIKS Z KROPKĄ W ROLI GŁÓWNEJ

Opublikowano: 2024-09-06 12:13, Numer artykułu: 86025 , Autor: J.Smolibowska

"13 września 2024 r. już po raz kolejny uczniowie klas 1- 3 wezmą udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. To święto kreatywności, odwagi, wiary w siebie i odkrywania talentów.
Zachęcamy, by uczniowie klas 1-3 założyli element stroju w kropki; jeśli takiego stroju nie mają, mogą wyciąć z papieru kilka kolorowych kropek i przykleić taśmą dwustronną do ubrania :)
Tego dnia dla uczniów będzie dostępna ramka z okazji Dnia Kropki, w której będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Nasza szkoła bierze także udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "Moc Kropek: Odkrywaj, Twórz, Inspiruj!", w czasie którego dzieci klas 1-3 będą brały udział w różnorodnych działaniach twórczych.
Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie literacko – plastycznego: komiks z Kropką w roli głównej. Zadanie polega na napisaniu komiksu z historią Kropki. Format pracy - kartka A4. Liczy się oryginalność, kreatywność, a przede wszystkim samodzielność wykonania. Termin składania prac - 23.09.2024 r. Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa autora) prosimy dostarczyć do sali nr 4 – szczegóły na plakacie."