Konkurs na małą formę sceniczną „Przyroda na wagę złota”

Opublikowano: 2019-04-02 18:25, Numer artykułu: 12101 , Autor: J.Karpińska

Miasto Bydgoszcz przy współpracy z Pałacem Młodzieży zorganizowało kolejną już edycję cyklicznego konkursu na „Małą Formę Sceniczną” o tematyce ekologicznej. W tym roku myśl przewodnia brzmiała:  „Przyroda na wagę złota”. Uczniowie z klasy VIIIa i VIIIc startowali w kategorii klas VII i VIII szkół podstawowych oraz gimnazjach. Zaprezentowali autorskie przedstawienie pt: " Na ratunek Ziemi!", nad przygotowaniem którego pracowali kilka tygodni. Aktorzy zaprezentowali się fenomenalnie we własnoręcznie przygotowanych kostiumach. Zabawa była przednia! Uczniowie naszej szkoły dostali miano LAUREATÓW konkursu i uklasowali się na II miejscu w swojej kategorii wiekowej. Wszystko to można zobaczyć w naszej fotorelacji.