Konkurs plastyczny i obchody Święta Niepodległości w świetlicy.

Opublikowano: 2023-11-15 15:12, Numer artykułu: 74897 , Autor: J.Karpińska

Świetlica szkolna przeprowadziła konkurs plastyczny dla klas I-III pt. „Biel i czerwień” - nasze barwy narodowe.
I miejsce zdobyła Kaja kl. III B
II miejsce zdobyła Amelia kl. I B
III miejsce zdobyli: Mikołaj kl. I A Miłosz kl. III C
Wyróżnienie otrzymały: Julia II B, Elżbieta II B, Davyd II B, Kornelia II B, Jakub II B.
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW.
Jednocześnie przez cały tydzień w świetlicy szkolnej odbywały się liczne zajęcia związane z tematyką Dnia Niepodległości między innymi: robiliśmy piękne kotyliony, rozmawialiśmy na temat Święta Niepodległości na podstawie filmu edukacyjnego "Niepodległość" oraz opowiadania pt. "Jasiek i dziadek w krainie Biało-czerwonych symboli".

Utrwalamy symbole Polski oraz ich charakterystyczne cechy, ułożyliśmy flagę Polski na podstawie współrzędnych na macie do kodowania „Uczymy dzieci programować ", graliśmy w grę bingo „Z czym kojarzy mi się Polska".