Najmłodsi na start – zawody SPORT GENRACJA

Opublikowano: 2022-10-02 17:41, Numer artykułu: 57677 , Autor: J.Smolibowska

W sobotę 1.10.2022. na stadionie Zawiszy odbyły się zawody w lekkiej atletyce. Na starcie stanęli najmłodsi miłośnicy biegów a wśród nich liczna reprezentacja naszej szkoły (30 uczniów). W programie zawodów uczniowie rywalizowali w konkurencjach biegowych – 60m,100m,200m,300m,400m. Przy słonecznej pogodzie, wspierani dopingiem rodziców i miłej, sportowej atmosferze nasi młodzi lekkoatleci uzyskali znakomite wyniki, niejednokrotnie plasując się na miejscach medalowych! Każdy uczestnik imprezy otrzymał pamiątkowy prezent a pierwsza trójka rywalizacji dodatkowo uhonorowana została medalami. Wszystkim towarzyszył uśmiech i radość. To co się działo na stadionie przedstawia nasza relacja foto, której współautorami byli między innymi rodzice – wielkie dzięki uczestnikom i ich rodzicom!

Red.w.bako