Niebieski Tydzień

Opublikowano: 2023-03-28 20:45, Numer artykułu: 66394 , Autor: J.Karpińska

NIEBIESKI TYDZIEŃ

W dniach 20-24.o3.2023r. w naszej szkole trwał tydzień profilaktyki. Motto tygodnia brzmiało:

„Pomagam – nie dokuczam
szanuję – nie przezywam
jestem tolerancyjny – nie wykluczam”

Z tej okazji klasy przygotowywały plakaty związane z powyższym mottem, które ozdobiły hole szkoły. Chętni uczniowie na lekcjach plastyki wykonali prace plastyczne na konkurs. Ich dzieła stworzyły galerię na I piętrze. Ponadto gościliśmy Straż Miejską, która przeoprowadziła zajęcia z klasami II i III. Klasy I i uczniowie znajdujący się pod opieką świetlicy miały okazję wziąć udziął w zajęciach z psem Melą, labradorem pracującym dla Straży Miejskiej. Starsi uczniowie uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych pt.: „Ocalić marzenia” prowadzonych przez Panią Dorotę Szopińską - specjalistę z Centrum Pozytywnej Edukacji, Pracowni Kreatywnej Edukacji i Terapii TUDUS.