VII Szkolna „Majówka 2019r.”

Opublikowano: 2019-05-31 18:19, Numer artykułu: 13677 , Autor: J.Smolibowska

VII Szkolna „Majówka 2019r.”

W związku ze zbliżającą się szkolną majówką, przestawiamy harmonogram planowanych atrakcji. Prosimy o zapoznanie się z planem i punktualne podchodzenie do stanowisk. Wychowawcy spotykają się z klasami w godzinach zgodnych z harmonogramem

• Wychowawcy klas VIII otrzymają talony na lody (zgodnie z zamówieniem) . Będzie możliwość indywidualnego dokupienia dodatkowej gałki lodów w cenie 3,50 zł od osoby

• W trakcie trwania majówki uczniowie są pod opieką wychowawców i przydzielonych nauczycieli. W związku z osobistym zaangażowaniem lub nieobecnością w danym dniu, wychowawstwo w wymienionych klasach sprawować będą następujący nauczyciele:

• Klasa 8A – P. Hanna Żurek

• Klasa 8B – p. Anita Szpyt

• Klasa 8C – p. Lucyna Malak

• Po powrocie z TRAMPOLIN wydawany będzie grill . Wzorem ubiegłego roku, każda klasa otrzyma talony na grilla. Bardzo prosimy o zadbanie by uczniowie po „biesiadzie” pozostawili porządek. Około godziny 12:00 kończymy zabawę.

• Zaplanowane atrakcje na które przychodzimy z wychowawcami :

• Trampoliny ul. Zygmunta Augusta

• Grill – każdy uczeń który je obiady lub zapłacił otrzymuje talon , który wymienia na pyszną kiełbaskę.

• Życząc miłej i słonecznej zabawy z góry przepraszamy za ewentualne przesunięcia, opóźnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

• Wychowawcy klas VI - VII otrzymają talony na lody (zgodnie z zamówieniem) . Będzie możliwość indywidualnego dokupienia dodatkowej gałki lodów w cenie 3,50 zł od osoby

• Klasa 6A – P. Wiesława Majchrzak

• Klasa 6B – p. Marta Ogozeja

• Klasa 7A – p. Joanna Smolibowska

• Klasa 7B – p.

• Klasa 7C – p. Katarzyna Wesołowska

• Po powrocie z kina wydawany będzie grill . Wzorem ubiegłego roku, każda klasa otrzyma talony na grilla. Bardzo prosimy o zadbanie by uczniowie po „biesiadzie” pozostawili porządek. Około godziny 13:00 kończymy zabawę.

• Zaplanowane atrakcje na które przychodzimy z wychowawcami :

• Dla klas 6a , 6b, 7a , 7b i 7c Projekt edukacyjny – „Walcz ze smogiem jak ………”- p. Marzena Tywoniuk – sala 28

• Dla klas 6a i 6b – Boks

• Adria – film - „Player One” – uczniowie wychodzą do kina z wychowawcami do pomocy idzie p.

• Atrakcje są bezpłatne poza, popcornem i watą cukrową, popcorn i wata w cenie od 1 zł do 5 zł

• Wychowawcy klas IV - V otrzymają talony na lody (zgodnie z zamówieniem) . Będzie możliwość indywidualnego dokupienia dodatkowej gałki lodów w cenie 3,50 zł od osoby.

• Klasa 5A- p. Agnieszka Niemirska

• Klasa 5B – p. Katarzyna Kryszak

• Klasa 5C – i p. Załęska

• Klasa 5D – p. Anna Drechny

• Klasa 4A – p. Paulina Szałygo

• Klasa 4B -

• Klasa 4D – p. Joanna Karpińska

• Od godziny 12:30 wydawany będzie grill . Wzorem ubiegłego roku, każda klasa otrzyma talony na grilla. Bardzo prosimy o zadbanie by uczniowie po „biesiadzie” pozostawili porządek. Około godziny 13:00 kończymy zabawę.

Organizatorzy: Samorząd Szkolny wraz z sympatykami

Pliki do pobrania: