Wróciliśmy z medalem!

Opublikowano: 2021-12-07 22:28, Numer artykułu: 47416 , Autor: J.Smolibowska

Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Halowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Czwartków Lekkoatletycznych. Zawody odbyły się 5-6 grudnia w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.  Na tych zawodach przegranych nie było, już sama możliwość wzięcia udziału w tych zawodach był ogromnym sukcesem. Każdy uczestnik zmagań sportowych otrzymał okolicznościowy medal.

Naszą szkołę reprezentowali: Zosia Możejko, Mikołaj Gałązka w biegu na 60m, Jan Chróstowski - 1000m, Zosia Zientara, Ida Markowska – 600m, Julia Narloch, Eliza Kojro w skoku w dal.

Najlepszy wynik z naszych reprezentantów osiągnął Mikołaj Gałązka, który zajął III miejsce w biegu na 60m. Wielkie gratulacje!!!.

Podziękowania należą się także pozostałym startującym, którzy walczyli o jak najlepsze miejsca, bijąc rekordy życiowe, walcząc o każdą sekundę, centymetr

Opiekunami i trenerami grupy byli DANIEL KAŹMIERCZAK, WALDEMAR BACZYŃSKI

Poniżej relacja foto z zawodów

Red.bako