Zawody Mistrzowskie w Rugby Tag – Łódź 17.06.2023 r.

Opublikowano: 2023-06-19 16:10, Numer artykułu: 70283 , Autor: J.Smolibowska

Zawody Mistrzowskie w Rugby Tag – Łódź 17.06.2023 r.

Reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Ogólnopolskim Finale Szkolnej Ligi RugbyTag. Awans do finału nasza drużyna zapewniła sobie zdobywając Mistrzostwo Ligi wojewódzkiej. W imprezie wzięło udział 28 zespołów. Nasz zespół ostatecznie zajął 11 miejsce. Wynik może nie jest imponujący, ale o zajętej lokacie zadecydowało 3 miejsce w grupie i zgodnie z regulaminem możliwość gry tylko o lokaty 12-16. Dla naszej drużyny to była lekcja nowych sportowych doświadczeń i możliwość doskonalenia nabytych już umiejętności indywidulnych i zespołowych.

Zawody minęły w atmosferze uśmiechu i radości. Na uroczystym zakończeniu imprezy zwycięzcy otrzymali puchary i medale a wszyscy uczestnicy pamiątkowe gadżety.

Nasi reprezentanci

Sygulska Marcelina