Karty magnetyczne

Zmiana linku do zakupu karty magnetycznej.

Czytaj więcej!

ELIMINACJE REGIONALNE ODYSEI UMYSŁU

W niedzielę 3 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wyruszyli w odysejową podróż. Jest to podróż wyjątkowa, bo nie tylko do miejsca docelowego (tym razem Łodzi), ale także w meandry naszych umysłów!

Czytaj więcej!

Warsztaty chemiczne.

19 Lutego uczniowie klas VIII w ramach koła chemicznego mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach chemicznych, zorganizowanych przy współpracy z Zespołem Szkół Chemicznych w Bydgoszczy. Uczniowie z zaciekawieniem realizowali przydzielone zadania. Każdy ze skupieniem wczytywał się w instrukcję by poprawnie wykonać przeprowadzaną analizę. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Czytaj więcej!

Biwak Odyseuszy

1.02.2019 r. odbył się biwak trzech drużyn biorących udział w Odysei Umysłu. Odyseusze zmagali się z problemami długoterminowymi. Kosztowało ich to wiele wysiłku i energii a rezultaty będzie można zobaczyć już niedługo w relacji z Eliminacji Regionalnych w Łodzi.

Czytaj więcej!

Indywidualne spotkania  ze specjalistą z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

We wtorek 5.03.2019r. w godz. 17:00-18:30  w czasie dyżuru nauczycieli będzie możliwość indywidualnych spotkań  ze specjalistą z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy (sala nr 17).

Czytaj więcej!